Nasi specjaliści

Marian Wątroba

Jestem trenerem treningu interpersonalnego. Od kilkunastu lat pracuję czynnie jako terapeuta indywidualny i grupowy, prowadzę treningi interpersonalne, warsztaty z zakresu umiejętności społecznych, indywidualnych i organizacyjnych, doradztwo zawodowe i coachnig. Ukończyłem Szkołę Trenerów przy Krakowskim Ośrodku Terapii. Moimi mistrzami byli Jerzy Nałęcz Nieniewski i Halina Nieniewska. Szkoła trenerów przez nich prowadzona miała niebagatelny wpływ na sposób prowadzenie przeze mnie szkoleń. Zwracam szczególną uwagę na psychologię grupy. Jestem orędownikiem rzetelnej superwizji, gdyż jest ona najdoskonalszym narzędziem utrzymania dobrego poziomu pracy trenera i daje szanse na przejście od rzemiosła do mistrzostwa.

Współpracowałem i współpracuje między innymi ze Stowarzyszeniem Trenerów Organizacji Pozarządowych „STOP”, Stowarzyszeniem Mediatorów Rodzinnych, Fundacją Akademia Obywatelska, firmą 2000, a także organizacjami biznesowymi: TenStep Polska, DSMG Management Consulting.

 

 

kontakt: +48 603 682 153

napisz do mnie

 


 

 

 

 

 

Agnieszka Dobosz

Z wykształcenia jestem  psychologiem oraz trenerem umiejętności psychospołecznych. Tytuł magistra psychologii zdobyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, część studiów odbywając na Katholieke Universiteit Leuven w Belgii. Jestem absolwentką dwóch szkół trenerów: Szkoły Trenerów Biznesu TROP (edycja XV) oraz Otwartej Szkoły Trenerów Ten Step Polska (edycja VII). Ukończyłam również podyplomowe studia Public Relation w Akademii Leona Koźmińskiego.
Od kilku lat samodzielnie prowadzę treningi i warsztaty rozwoju osobistego pracując dla osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, młodzieży, a także dla organizacji pozarządowych. Specjalizuję się w takich tematach jak komunikacja interpersonalna, asertywność, radzenie sobie ze stresem, autoprezentacja.

Preferuję pracę na procesie grupowym, i na doświadczeniu uczestników jako najbardziej skutecznym sposobie uczenia się osób dorosłych. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trzech synów.

 

 

 

 


Agnieszka  Jędruszewska

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Studiuję psychologię, jestem studentką IV roku.
Od 12 lat pracuję  w sektorze sprzedaży branży fryzjerskiej, gdzie na co dzień pracuję nad rozwojem i budowaniem świadomości biznesowej salonów fryzjerskich.
Od kilku lat samodzielnie prowadzę warsztaty rozwoju osobistego dla grupy właścicieli  i personelu salonów fryzjerskich  na terenie województwa lubelskiego i świętokrzyskiego. Specjalizuje się w takich tematach jak komunikacja, konsultacja, autoprezentacja, budowanie wizerunku firmy. Jestem  doradcą firm kosmetycznych. Ponadto współpracuję z firmami szkoleniowymi prowadząc zajęcia dla organizacji pozarządowych z zakresu metodyki uczenia dorosłych, komunikacji, przywództwa. Jestem również tutorem dla liderów społecznych .Prywatnie jestem mamą nastolatka.
W chwilach wolnych lubię zagłębić się w literaturze, moją pasją są kryminały.

 

 

 

 


Marta Hajdarowicz

psycholog, trener, coach

Jestem psychologiem, od kilku lat prowadzę szkolenia specjalizując się w doskonaleniu kompetencji psychospołecznych zarówno w obszarze rozwoju osobistego jak i zawodowego.

Specjalizuję się w tematach dotyczących:

 • Komunikacji,
 • Radzenia sobie ze stresem,
 • Budowania zespołu,
 • Rozwiązywanie konfliktów,
 • Profesjonalnej obsługi klienta,
 • Motywowania i oceny pracowników,
 • Psychologii sprzedaży,
 • Zarządzania sobą w czasie,
 • Treningu managerskiego,
 • Zarządzania zmianą i radzenia sobie z oporem przed zmianą, Automotywacji i
 • inteligencji emocjonalnej, Zarządzania projektami

Oprócz tego, w swoim doświadczeniu zawodowym zajmowałam się również opracowywaniem programów szkoleniowych jak i coachingiem indywidualnym.

Ponadto posiadam czteroletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, które pozwala mi w praktyczny sposób podejść do szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta (bezpośredniej i telefonicznej), oraz negocjacji.
 


Jacek Hołub

 Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – politologia, specjalizacja doradztwo polityczne i medialne oraz studiów podyplomowych Public Relations w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.
Od 2002 r. dziennikarzem, a od 2009 r. także redaktorem „Gazety Wyborczej" w Toruniu, autorem ponad 300 tekstów w ogólnopolskim wydaniu „Gazety” (informacyjnych i publicystycznych oraz wywiadów).
Publikuję w portalu Wyborcza.pl i Gazeta.pl.Jestem laureatem Nagrody Ostrego Pióra Business Centre Club 2005 za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości,
wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej.
Pierwsze kroki w mediach stawiałem w 1994 r. jako reporter bydgoskiego Radia Vox, w latach 1999 – 2003 członek rady programowej Polskiego Radia PiK w Bydgoszczy.
Od 1997 r. przez cztery latabyłem  dyrektorem biura senatorskiego w Bydgoszczy. Ukończyłem kurs Firmy 2000 „Profesjonalny trener – Szkoła nowych możliwości”.

Prowadzę szkolenia i warsztaty dla firm, samorządów i organizacji pozarządowych:

Efektywnie współpracuję z mediami (m.in. notatka prasowa, konferencja prasowa, podstawy prawa prasowego – sprostowanie, autoryzacja), warsztat rzecznika prasowego, warsztaty dziennikarskie

 


Anna Kędzierska

Jestem psychologiem i trenerką umiejętności społecznych. Od końca XX wieku wspieram w rozwoju osoby indywidualne i organizacje. Pomagam w zdobywaniu kompetencji, które zwiększają osobistą i zawodową efektywność. Wierzę, że podstawą satysfakcjonującego życia są dobre relacje z sobą samym i innymi ludźmi. Każde szkolenie jest dla mnie nową przygodą, wyprawą na nowy ląd. Do każdej indywidualnie przygotowuję ekwipunek, opracowuję trasę i poznaję oczekiwania uczestników wycieczki.
Azymutem w mojej pracy jest pasja. Uczenie innych porywa mnie, sprawia przyjemność i daje satysfakcję. Obserwowanie zmian zachodzących w człowieku podczas warsztatów, jest jak widok dziecka, które z szeroko otwartymi oczami pełnymi zaciekawienia i wymalowanym na buzi pąsem otwiera wymarzony prezent od świętego Mikołaja. Szkolenie to wielogodzinne rozmowy, poszukiwanie przez uczestników własnej drogi do sukcesu i rosnące poczucie odpowiedzialności za to, co się na niej wydarzy.
Każde szkolenie przygotowuję na indywidualne zamówienie, a moja dewiza to uszycie go na miarę potrzeb klienta. Dowodem słuszności tego podejścia są setki zadowolonych uczestników prowadzonych przeze mnie warsztatów. Współpracuję z mediami jako ekspert, komentując wydarzenia społeczne i dzieląc się wiedzą. Moim fundamentem do pracy z pasją jest bycie mamą nastoletniego Janka i szczęśliwą mężatką. Odpoczywam robiąc zdjęcia makro i gotując dla rodziny oraz przyjaciół.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi / Słowa kluczowe: psychterapia bielsko,
Strona pracuje na systemie ModusCRM