Nasi specjaliści

Marian Wątroba

Jestem trenerem treningu interpersonalnego. Od kilkunastu lat pracuję czynnie jako terapeuta indywidualny i grupowy, prowadzę treningi interpersonalne, warsztaty z zakresu umiejętności społecznych, indywidualnych i organizacyjnych, doradztwo zawodowe i coachnig. Ukończyłem Szkołę Trenerów przy Krakowskim Ośrodku Terapii. Moimi mistrzami byli Jerzy Nałęcz Nieniewski i Halina Nieniewska. Szkoła trenerów przez nich prowadzona miała niebagatelny wpływ na sposób prowadzenie przeze mnie szkoleń. Zwracam szczególną uwagę na psychologię grupy. Jestem orędownikiem rzetelnej superwizji, gdyż jest ona najdoskonalszym narzędziem utrzymania dobrego poziomu pracy trenera i daje szanse na przejście od rzemiosła do mistrzostwa.

Współpracowałem i współpracuje między innymi ze Stowarzyszeniem Trenerów Organizacji Pozarządowych „STOP”, Stowarzyszeniem Mediatorów Rodzinnych, Fundacją Akademia Obywatelska, firmą 2000, a także organizacjami biznesowymi: TenStep Polska, DSMG Management Consulting.

 

 

kontakt: +48 603 682 153

napisz do mnie

 


 

 

 

 

 

Agnieszka Dobosz

Z wykształcenia jestem  psychologiem oraz trenerem umiejętności psychospołecznych. Tytuł magistra psychologii zdobyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, część studiów odbywając na Katholieke Universiteit Leuven w Belgii. Jestem absolwentką dwóch szkół trenerów: Szkoły Trenerów Biznesu TROP (edycja XV) oraz Otwartej Szkoły Trenerów Ten Step Polska (edycja VII). Ukończyłam również podyplomowe studia Public Relation w Akademii Leona Koźmińskiego.
Od kilku lat samodzielnie prowadzę treningi i warsztaty rozwoju osobistego pracując dla osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, młodzieży, a także dla organizacji pozarządowych. Specjalizuję się w takich tematach jak komunikacja interpersonalna, asertywność, radzenie sobie ze stresem, autoprezentacja.

Preferuję pracę na procesie grupowym, i na doświadczeniu uczestników jako najbardziej skutecznym sposobie uczenia się osób dorosłych. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trzech synów.

 

 

 

 


Agnieszka  Jędruszewska
 

Doradca Handlowy, Psycholog, Trener biznesu

Moje kompetencje obejmują budowanie rynku i sukcesu marki,

prowadzenie własnej strategii sprzedaży, jak również realizowanie wizji i misji firmy.

Od 17 lat pracuję w sektorze sprzedaży branży beauty

Zajmuję się kreowaniem wizerunku i świadomości biznesowej klientów, wraz z rozwojem firm na rynku lokalnym.

Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, jak również biorę od innych.

Nurt psychologii, jak najlepiej wyjaśnia motywy zachowania to dla mnie podejście systemowe.

Rynek i gospodarkę postrzegam jako organizm, który charakteryzuje energia społeczeństwa.

Opieram się na badaniach własnych w zakresie wpływu temperamentu i zaspokojenia potrzeb na poziom motywacji osiągnięć uczestników szkoleń.

Od lat pracuję aktywnie również nad rozwojem własnym.

Wyznaczenie celu uznaję za klucz do sukcesu.

 


Anna Kędzierska

Jestem psychologiem i trenerką umiejętności społecznych. Od końca XX wieku wspieram w rozwoju osoby indywidualne i organizacje. Pomagam w zdobywaniu kompetencji, które zwiększają osobistą i zawodową efektywność. Wierzę, że podstawą satysfakcjonującego życia są dobre relacje z sobą samym i innymi ludźmi. Każde szkolenie jest dla mnie nową przygodą, wyprawą na nowy ląd. Do każdej indywidualnie przygotowuję ekwipunek, opracowuję trasę i poznaję oczekiwania uczestników wycieczki.
Azymutem w mojej pracy jest pasja. Uczenie innych porywa mnie, sprawia przyjemność i daje satysfakcję. Obserwowanie zmian zachodzących w człowieku podczas warsztatów, jest jak widok dziecka, które z szeroko otwartymi oczami pełnymi zaciekawienia i wymalowanym na buzi pąsem otwiera wymarzony prezent od świętego Mikołaja. Szkolenie to wielogodzinne rozmowy, poszukiwanie przez uczestników własnej drogi do sukcesu i rosnące poczucie odpowiedzialności za to, co się na niej wydarzy.
Każde szkolenie przygotowuję na indywidualne zamówienie, a moja dewiza to uszycie go na miarę potrzeb klienta. Dowodem słuszności tego podejścia są setki zadowolonych uczestników prowadzonych przeze mnie warsztatów. Współpracuję z mediami jako ekspert, komentując wydarzenia społeczne i dzieląc się wiedzą. Moim fundamentem do pracy z pasją jest bycie mamą nastoletniego Janka i szczęśliwą mężatką. Odpoczywam robiąc zdjęcia makro i gotując dla rodziny oraz przyjaciół.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi / Słowa kluczowe: psychterapia bielsko,
Strona pracuje na systemie ModusCRM